O firmie

Firma Radim Snopek - sprzęt wędkarski powstała 1. września 1996 w Havířově. Dnia 1. lutego 1997 został otwarty sklep na ulicy Dělnická 1 w Havířově - o rozmiaru około 50 m².

Na początku 2005 roku przeprowadził się sklep do nowych stylowo umeblowanych i wyposażonych pomieszczeń o powierzchni 100 m² w centrum miasta Havířov, gdzie dzisiaj znajdziesz praktycznie pełny zakres wszystkich producentów wędkarskich na świecie. W całej naszej egzystencji podstawowym priorytetem naszej firmy jest chęć, powagą, otwartość i elastyczność, nie tylko w czasie sprzedaży, lecz także przy rozwiązaniu życzeń i wymagań naszych klientów, którym chcielibyśmy podziękować za ich zaufanie.

Ponieważ nasza firma stale stara się rozwijać swoją działalność i tym ulepsza swoje oferty i usługi, ustaliliśmy jako następny przełom rozwóju uruchomienie elektronicznego sklepu, przy naszej 10-letniej rocznicy. Ponieważ czytasz te słowa, możemy powiedzieć, że udało nam się spełnić nasz cel. Witamy więc w naszym sklepie i życzymy wygodne i łatwe uzyskania informacji na temat produktów i czekamy na ewentualne zamówienie.

Dnia 1. października 2010 przeszła firma Radim Snopek do firmy RS Fish rybářské potřeby s.r.o.