Z powrotem

Wiązarka York - manualna

Oznaczenie: OE0028

Instrukcje dotyczące korzystania manualnej wiązarki :   1.) Wstaw haczyk do szczeliny w wiązarce, aby łopatka lub oczko haka było w kierunku na zewnątrz od wiązarki. Dokręcić nakrętkę tak, że hak jest ustalony w wiązarce - nakrętkę nie dokręcaj dużo, aby ... Pełny opis

Producent: York® Potrzebujęsz pomocy? +420604994440

Podobne produkty

Wiązarka przyponów Carp Zoom Hair Rigga
Na stanie
Wiązarka przyponów Carp Zoom Hair Rigga

30,50 zł

26,00 zł

Bardzo praktyczne narzędzie do tworzenia własnych przyponow....

Specyfikacje

Długość 120,0 mm
Waga 15,0 g
Średnica 13,0 mm
Materiał plastik

Opis produktu

Instrukcje dotyczące korzystania manualnej wiązarki :

 

1.) Wstaw haczyk do szczeliny w wiązarce, aby łopatka lub oczko haka było w kierunku na zewnątrz od wiązarki. Dokręcić nakrętkę tak, że hak jest ustalony w wiązarce - nakrętkę nie dokręcaj dużo, aby uniknąć uszkodzeniu wiązarki. Rysunek 1.

 

2.) Ciągnąć żyłke wokół ramienia haka i owinąć go wokół tyłnego i następnie wokół przedniego klipu i umieścić go pod ramie haczyka. Rysunek 2.

 

3.) Obracaj wiązarką i stworz na ramiu haka tyle obrotów ile potrzebujesz. Rysunek 3.

 

4.) Po utworzeniu wymaganej liczby obrotów na ramieniu haczyka daj żyłke z powrotem do przedniego klipu wiązarki. Rysunek 4.

 

5.) Naciśnij kciukiem dwa klipy wiązarki, a tym ustalisz wolny koniec żyłki, która była w poprzednich krokach owiniętą wokół ramienia haka. Rysunek 5.

 

6.) Odkręcić nakrętkę kontrującą, który trzyma haczyk i pociągnąć żyłke w kierunku od wiązarki i dokręcić węzeł. Haczyk jest gotowy do użycia. Rysunek 6.


Ocena

Produkt nie został oceniony. Bądź pierwszy!

Aby móc ocenić musisz być zarejestrowany.

      Rejestracja