Z powrotem

Żyłka Awa-S ION Power Feeder Pro

Oznaczenie: CA0010

Inżynierowie Awa-Shima mają długoterminowej współpracy z Mitsubishi Industries z Japonii i wykorzystywają do produkcji żyłki Awa-Shima polimer Novamid. Novamid jest niewątpliwie najbardziej wiarygodny i najlepszy polimer, który przeszedł testy laboratoryjne... Pełny opis

Producent: Awa-S® Potrzebujęsz pomocy? +420604994440

Podobne produkty

Żyłka Awa-S ION Power Zander Pike
Na stanie
Żyłka Awa-S ION Power Zander Pike

30,50 zł

Więcej wariant

Inżynierowie Awa-Shima mają długoterminowej współpracy z Mit...

Żyłka Awa-Shima ION Power Q-Light Competetion
Na stanie
Żyłka Awa-Shima ION Power Q-Light Competetion

29,00 zł

Więcej wariant

Inżynierowie Awa-Shima mają długoterminowej współpracy z Mit...

Specyfikacje

Ilość metrów 150 m
Wytrzymałość w węźle
Kolor zielony
Połączenie szpuli nie

Opis produktu

Inżynierowie Awa-Shima mają długoterminowej współpracy z Mitsubishi Industries z Japonii i wykorzystywają do produkcji żyłki Awa-Shima polimer Novamid. Novamid jest niewątpliwie najbardziej wiarygodny i najlepszy polimer, który przeszedł testy laboratoryjne. Do produkcji żyłek są używane tylko najlepsze japońskie maszyny i są to najlepsze linie, które są produkowane na świecie. Novamid ma całkowity brak pamięci, ogromną siłe w węźle i wytrzymałości. Linie te zostały przetestowane i ocenione podczas rzeczywistych testów i wypraw wędkarskich przez nasz zespół międzynarodowy i sponsorowanych rybaków. Wszystkie żyłki Awa-Shima są wykonane przy użyciu polimerów Novamid Mitsubishi i nylonowych żywic.

 

Awa-Shima fabryki żyłek były jednym z pierwszych, które nakręcają systemem równoległego nawijania - PLS. To jest wyłącznie proces produkcji, który umożliwia nawijanie żyłki ze szpuli na kołowrotek bez skręcania lub szkod następczych.

 

Szybko tonąca linia zaprojektowana specjalnie dla techniki feeder. Światło zielonkawy kolor linii może doskonale komponować się z wegetacja w płytszych wodach. Posiada wysoką wytrzymałość w węźle, jest wysoce odporna na ścieranie, jest odporna na promieniowanie UV ze względu na podwójną warstwą krzemu i podstawowego szkieletu linii polimeru Novamid.

 

Średnica i wytrzymalość :

 

0,160 mm - 3,70 kg
0,181 mm - 4,50 kg
0,203 mm - 5,40 kg
0,234 mm - 6,90 kg

Ocena

Produkt nie został oceniony. Bądź pierwszy!

Aby móc ocenić musisz być zarejestrowany.

      Rejestracja